Naujienos

Krūtinės didinimas: kai kurioms tai grąžina meilę sau bei suteikia gyvenimui pilnatvės

Tikriausiai neprieštarausite, jog krūtinė – pats tikriausias moteriškumo bei motinystės simbolis. Pagrindinė pastarosios paskirtis – atėjus laikui tarnauti kaip kūdikio maitinimo „prietaisas”. Tačiau į pastarąją dėmesys atkreipiamas kur kas anksčiau nei to prireikia minėtos natūralios funkcijos vykdymui. Vyrai varvina seilę žiūrėdami į didelio, išraiškingo biusto savininkes. Tos pačios lyties atstovės, vertindamos kitos moters krūtinę, dažniausiai elgiasi dvejopai: jausdamos konkurenciją, su pavydu žiūri bei kritikuoja arba pripažįsta, jog tai, ką turi kita, yra išties gražu. Neretai krūtinė, o tiksliau – jos dydis, užvaldo pačios savininkės mintis…Motulė gamta mėgsta pokštus ir kai kurias moteris šiuo klausimu nuskriaudė: visiška plokštuma vietoje krūtinės, anomališka forma ir panašiai. Nesmerktina, jog kai kurias moteris šis faktas paveikia taip, kad gamtos klaidų ištaisymui pasitelkiami ir plastikos chirurgai.

Šiandieninė pažanga medicinos srityje sako „stop” kompleksams dėl mažos krūtinės ir suteikia galimybę kiekvienai norinčiai (aišku, tam reikalingos finansinės investicijos krūtinės didinimas kaina lengvai pasiekia ir 10 tūkstančių litų) padailinti šią savo kūno dalį skalpelio pagalba. Krūtų didinimo operacija – itin populiari visame pasaulyje, ne išimtis ir mūsų šalis (beje, garsėjanti aukščiausios klasės plastikos chirurgijos specialistais). Iš pradžių tai buvo procedūra, prieinama tik aukštesnės klasės atstovams. O kita vertus, atrodė, jog tai ir būtina išimtinai tiems, kurie nuolat atsiduria dėmesio centre ir visada privalo puikiai atrodyti. Tačiau šiandien šios paslaugos gavėjais tampa visiškai eilinės moterys, pavargusios nuo kankinančio komplekso bei nuolatinių bandymų sukurti krūtinės imitaciją (specialių liemenėlių pagalba ir panašiai). Nors krūtų dydis neįtakoja maitinimo funkcijos kokybės, tačiau (kad ir kaip tai paviršutiniškai skambėtų), pasitenkinimui gyvenimu neretai yra itin reikšminga. Kuo blogai silikoninė krūtinė, jei ji pajėgi praskaidrinti moters kasdienybę?

Kokiu stebuklingu būdu plastikos chirurgijos specialistai iš nulinio dydžio krūtinės „išburia“ akivaizdžiai didesnė biustą? Populiariausios plastinės operacijos, kurių metu pacientėms įdedami krūtinės implantai. Pastarieji gali būti užpildyti:

  • Fiziologiniai. Tai – implantai, kurių vidus yra pripildytas tam tikro fiziologinio vandens. Pagrindinis pliusas – saugumas, kadangi implanto plyšimo atveju, į organizmą išbėgęs vanduo nepadaro jokios žalos. Deja, pastarieji savo nenatūralia išvaizda „bado“ akis, dirbtinumas jaučiasi ir palietus.
  • Silikoniniai. Šiandien tai bene pati populiariausia alternatyva moterims, kurioms aktualus krūtinės didinimas. Jų išvaizda, tiek žiūrint, tiek ir liečiant, apgauna savo natūralumu. Taip pat vilioja dydžių pasirinkimo laisvė.
  • Hidrogeliniai. Implantai, pripildyti specialaus gelio, savo savybėmis lemiančio natūralią krūtinės išvaizdą. Tiesa, pastarieji, dėl nustatytų tam tikrų kenksmingų faktorių, kai kuriose šalyse buvo uždrausti.

Implantai tarpusavyje skiriasi savo forma ir, aišku, dydžiu. Gali būti apvalūs (toms, kurios nebijo aplinkinių įtarinėjimų, jog po palaidine slepiasi silikoninė krūtinė)  bei lašo formos (natūraliai atrodantys). Kai kurios moterys, turinčios mažą krūtinę, svajoja, jog po operacijos galės džiaugtis bent  keturiais dydžiais didesne krūtine. Tačiau reikia nepamiršti, jog pastaroji turi derėti prie kūno sudėjimo (milžiniški balionai atrodo neskoningai, vulgariai ir juokingai…).

Krūtinės didinimas riebalais – dar viena vis labiau populiarėjanti operacija tų moterų tarpe, kurios svajoja apie didesnę krūtinę, tačiau nenori į savo kūną „įsileisti“ svetimkūnį. To pageidaujant, dažniausiai atliekamos dvi plastinės operacijos vienu metu: nusiurbiamas riebalų perteklius nuo probleminių vietų ir pastaraisiais yra pripildoma krūtinė.

Krūtinės didinimas didele dalimi priklauso nuo plastikos chirurgo profesionalumo. Pastarasis, individualios konsultacijos metu, įvertinęs pacientės norus bei individualius kūno ypatumus, padeda išsirinkti tinkamiausius implantus, supažindina su operacijos eiga, pooperaciniu laikotarpiu bei galimomis komplikacijomis. Taip pat būtina pažymėti, jog šios operacijos rezultatais galima džiaugtis 10-15 metų, vėliau būtinas implantų pakeitimas.

Krūtų didinimo operacija įtrauktą į jūsų gimtadieninių, kalėdinių ir visų kitokių norų išsipildymo sąrašą nuo tada, kai teoriškai praėjo fiziologinės galimybės pastarajai užaugti natūraliu būdu? Nieko keisto ir smerktino. Svarbiausia suvokti, jog bet kokiai su grožiu susijusiai intervencijai reikia ryžtis tik tada, kai esi tikra, jog tai darai dėl savo gyvenimo pilnatvės, o ne visuomenėje vyraujančių standartų ar kitų asmenų įkalbinėjimo.

error: Turinys yra saugomas !!