Naujienos

Išsamiai apie pilvo plastiką: pasiruošimas, eiga, rezultatai

Pilvo plastika, dar kitaip vadinama abdominoplastika – viena iš populiariausių plastinių operacijų. Ši procedūra sugrąžina ne tik dailų, plokščią pilvuką, bet ir padidėjusį pasitikėjimą savimi. Dėl operacijos dažniausiai kreipiasi moterys po gimdymo, tačiau ją galima atlikti ir vyrams, pavyzdžiui, numetusiems daug svorio. Tad šiame straipsnyje trumpai aptarsime pasiruošimą operacijai, procedūros eigą ir pooperacinį laikotarpį.

Pasiruošimas abdominoplastikai

Kaip ir prieš bet kurią kitą intervenciją, taip ir prieš pilvo plastiką būtina tinkamai pasiruošti. Pirmiausia skiriama gydytojo chirurgo konsultacija, kurios metu išsiaiškinami paciento lūkesčiai ir įvertinama paciento sveikata bei audinių būklė. Tinkamai įvertinus individualų atvejį, paruošiamas gydymo planas ir pateikiamos rekomendacijos.

Chirurgai dažniausiai pataria bent 4 savaites iki pilvo plastikos operacijos vengti nikotino ir alkoholio vartojimo. Tiek nikotinas, tiek alkoholis priverčia kraujagysles susiaurėti, todėl padidėja komplikacijų rizika. Taip pat patariama vengti kraują skystinančių vaistų, o moterims rekomenduojama nutraukti kontraceptinių tablečių vartojimą.

Pilvo plastikos eiga

Abdominoplastika įprastai atliekama bendrinėje nejautroje ir, priklausomai nuo individualaus atvejo, trunka apie 2–5 valandas. Operacijos metu daromas pusmėnulio formos pjūvis bikinio srityje. Tokiu būdu, nežymius pooperacinius randus itin lengva maskuoti maudymosi kostiumėliais, glaudėmis ar apatinėmis kelnaitėmis.

Procedūros metu palaipsniui atkeliama pilvo oda, paodė, susiuvant tiesiuosius raumenis. Bamba įsiuvama į naują vietą vidurinėje linijoje, atsižvelgiant į figūrą ir klubų proporcijas. Korekcijos koreguojamos netirpstančiomis siūlėmis, kurios vėliau turi būti pašalinamos.

Pooperacinis laikotarpis

Gydytojai rekomenduoja bent 2–3 savaites kokybiškai pailsėti. Būtent po tiek laiko galima sugrįžti į kasdienius darbus. Žinoma, aktyvaus sporto rekomenduojama vengti kiek ilgiau, bent 2–3 mėnesius. Taip pat patariama vengti tiesioginių saulės spindulių, pirčių ir maudynių.

Tiek saulė, tiek vanduo, tiek šiluma gali sukelti randų hipertrofiją ir pigmentaciją. Dėl to, norint užtikrinti sklandų gijimą, saulės ir vandens voniomis galima mėgautis pilnai sugijus žaizdoms, maždaug praėjus 2 mėnesiams po atliktos procedūros.

Akivaizdu, abdominoplastika ne tik leidžia padailinti išvaizdą, bet ir sustabdo tolimesnius pilvo sienos pokyčius. Tinkamai pasiruošus ir laikantis visų pooperacinių rekomendacijų, galima mėgautis ilgalaikiais pooperaciniais rezultatais. Tokiu būdu galėsite ilgai džiaugtis dailia išvaizda ir padidėjusia saviverte.

error: Turinys yra saugomas !!