Naujienos

Medus ir cinamonas: geros sveikatos paslaptis gali slypėti elementariuose produktuose

medus ir cinamonas nauda

Ar žinojote, jog jūsų virtuvėje slepiasi produktai, galintys padėti nuo varginančių įkyrių savijautos negalavimų ar net rimtų sveikatos sutrikimų? Medus ir cinamonas, vartojami kartu, suvienija savo „jėgas” – gaunamas natūralus sveikatinimo preparatas, neturintis jokio šalutinio poveikio, nebrangus ir prieinamas kiekvienam iš mūsų.

Prieš ruošdamiesi vieno ar kito nusiskundimo gydymą patikėti į medikų ir farmacininkų rankas, pasidomėkite, ar jums negali padėti medus ir cinamonas. Šis duetas rekomenduojamas:

  • imuniteto stiprinimui, kovai su virusinėmis peršalimo ligomis. Medus, dėl sudėtyje esančio gausaus vitaminų ir geležies kiekio, prisideda prie baltųjų kraujo kūnelių stiprinimo. Pastarieji – pagrindinis organizmo ginklas kovoje su bakterijomis ir virusais (tai itin aktualu artėjant gripo sezonui). Medus numalšins ir varginantį gerklės skausmą, nuslopins užkimimą, išvalys sinusus.
  • sergant širdies ligomis. Medus ir cinamonas efektyviai mažina cholesterolio kiekį, tad yra minimi kaip efektyvi priemonė norint išvengti infarkto ar apsisaugoti nuo jo pasikartojimo. Reguliariai vartojama iš šių produktų pagaminta pasta sureguliuoja širdies ritmą, stiprina kraujagysles. Laikantis rekomenduojamų normų, medus nėra kenksmingas ir cukriniu diabetu sergantiesiems.
  • sergant artritu. Artritas kankina vis jaunesnius žmones ir skaudžiai kerta pastarųjų gyvenimo kokybei. Gali būti sunku patikėti, tačiau atlikti medicininiai tyrimai patvirtina, jog reguliariai vartojant medaus bei cinamono mišinį, sergantieji šia liga nustojo jausti skausmą ir atsikratė judėjimo trukdžių. Priemonė efektyvi ir įsisenėjusio artrito atveju.
  • esant šlapimo takų infekcijai. Sunaikinti šlapimo takų infekciją sukėlusius mikrobus bandykite gėrimu, pagamintu stiklinėje vandens sumaišius porą arbatinių šaukštelių cinamono bei vieną šaukštelį medaus.
  • skaudant skrandį. Neskubėkite į vaistinę: medus ir cinamonas, reguliuodamas virškinimą, gali padėti atsikratyti varginančio skrandžio skausmo, sumažinti rūgštingumą ar net išgydyti opas.
  • kovojant su spuogais bei kitomis odos infekcijomis. Turintiems kantrybės rekomenduojama patiems įsitikinti, ar medaus ir cinamono mišinys, reguliariai naudojamas kelias savaites, iš tiesų padeda išspręsti spuoguotos odos problemas. Toks pats receptas gali padėti varginant egzemai, grybeliui ir kitoms odos infekcijoms.
  • ieškant amžinos jaunystės recepto. Stebuklas gal ir neįvyks, tačiau kelis kartu per dieną geriant cinamono ir medaus arbatą, akivaizdžiai pagerėja odos būklė bei dingsta nuolatinis nuovargio jausmas. Ilgą laiką buvo klaidingai manoma, jog cukrus, esantis meduje, organizmui kenkia, tačiau iš tiesų šis (saikingai vartojamas!), teikia trūkstamos energijos.
  • norint užtikrinti burnos higieną. Įprastą burnos skalavimo skystį galima pakeisti karšto vandens ir cinamono bei medaus mišiniu. Visą dieną lydinti burnos ertmės gaivos bei švaros pojūtis garantuotas!
  • norint atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Antsvoris – bene opiausia tema abiejų lyčių atstovams įvairiose amžiaus grupėse. Daugelis dėl šio tikslo yra pasirengęs kankinti save dietomis, alinančiomis treniruotėmis ar net rizikuoti vartoti neaiškios sudėties produktus, galinčius atnešti nepageidaujamus padarinius sveikatai ateityje. Faktas, jog cinamonas ir medus gali padėti atsikratyti nepageidaujamų kilogramų, išties stebinantis. Efektyvu ir natūralu – kas gali būti geriau? Stebuklingas receptas: 300 ml vandens, vienos šviežiais spaustos citrinos sultys, pusė valgomo šaukšto cinamono ir vienas šaukštas medaus. Reguliariai geriant tokią porciją gėrimo, spartinama medžiagų apykaita, greitinamas riebalų deginimo procesas, malšinamas užkandžiavimo poreikis, pašalinami virškinamajame trakte besislapstantys parazitai. Šis receptas atneš dar daugiau naudos, jei bus atitinkamai didinamas fizinis aktyvumas bei peržiūrimi mitybos įpročiai.
 • už miegamojo durų. Ajurvedinės medicinos atstovai vyrams, kenčiantiems nuo impotencijos, rekomenduoja reguliariai vartoti medų. O medus ir cinamonas, kurių mišiniu tepamos dantenos, gali padėti moterims, ilgą laiką nesėkmingai bandančioms pastoti.
error: Turinys yra saugomas !!