Naujienos

Veido masažas – galimybė sugrąžinti ir išsaugoti odos grožį

veido masažas

Sumanios moterys pūpsinčius papildomus kilogramus sugeba užmaskuoti taip, jog net žvitriausia akis negali įtarti apie figūros netobulumą. Taip pat sumaniai, profesionalių makiažo priemonių bei įgudusių rankų dėka, bandoma užmaskuoti ir kai kuriuos veido defektus. Suprantama, jei tai – plati nosis, per aukšta kakta ar plonos lūpos, kas yra gamtos duotybė, su kuria reikia arba susitaikyti ir retkarčiais pasinaudoti minėtomis gudrybėmis arba kreiptis į plastikos chirurgus. Tačiau jei tokiu būdu slepiamas nuovargis veide, blyški veido spalva, ratilai po akimis ir panašiai, reikėtų suvokti, jog tai – ne išeitis. Makiažas nusiplauna, o problemos taip ir lieka. Prieš pasiryžtant mokėti dideles pinigų sumas už neva stebuklingus veido kremus ar netgi botulino injekcijas, rekomenduotume pasidomėti natūralesnėmis alternatyvomis. Ar žinojote, jog masažai atneša realią naudą mūsų sveikatai, savijautai, išvaizdai?  Tokiu būdu galite palepinti ir savo veidą.

Oda – tarsi lakmuso popierėlis, bylojantis apie tai, koks tavo gyvenimo būdas apskritai, ką veikei vakar, kokioje aplinkoje gyveni. Ypatingai tai aktualu moterims, kurioms ypač svarbu būti gražioms, sulaukti dėmesio. Deja, ir pastarosios neretai gyvena ydingai (vartoja alkoholį, rūko), dėl įtemptos dienotvarkės neranda pakankamai laiko poilsiui, naudoją nekokybišką kosmetiką, užteršiančią odą. Odos problemos neretai yra sąlygotos ir genetinių veiksnių bei natūralių senėjimo procesų ar net užteršto miesto oro. Tačiau faktas, kai pagal amžių dar jauna moteris, žvelgiant jos veidą, atrodo kur kas vyresnė, turėtų būti vertinamas kaip apsileidimas ir nemeilė sau.

Veido masažai – populiari paslauga greta kitų procedūrų SPA centruose, masažo namuose ar grožio salonuose. Šio pobūdžio masažai Vilniuje vis populiarėja, kadangi savimi besirūpinančios moterys,  paslaugą išbandžiusios, ją pradeda laikyti tokiu savaime suprantamu ritualu kaip veido kremo naudojimas kasdien ir pas specialistus  lankosi periodiškai bent kartą per mėnesį ar ypatingai progai artėjant. Jei veido masažo naudos dar nesatę pajutę praktiškai, siūlome plačiau pasidomėti informacija apie iš procedūros gaunamą naudą. Galbūt paaiškės, jog būtent to Jums ir reikia.

Poveikis odai yra dvejopas – tai, ką mes akivaizdžiai matome ir nematomi, kūne vykstantys procesai:

  • aktyvinama kraujotaka;
  • veido ląstelės efektyviau aprūpinamos reikalingomis maisto medžiagomis bei būtinu deguonimi;
  • dėl pagerėjusios limfos sistemos darbo, vyksta efektyvesnis toksinų pasišalinimas;
  • pašalinamos senos, suragėjusios odos ląstelės;
  • išsivalo užkimštos poros, sumažėja spuogai – tai itin aktualu paauglystėje;
  • efektyviai susitvarkoma su išsiplėtusių kapiliarų problema;
  • oda tampa pastebimai jaunesnė, švelnės, skaistesnė;
  • mažėja patinimai, daugelį varginantys tamsūs ratilai po akimis;
  • stiprinami audiniai, tas įgalina pasiekti matomą raukšlių sumažėjimą, suglebusios odos sustangrėjimo efektą. Kalbant apie šį jauninantį poveikį, būtina žinoti, jog prireikia nemažai seansų (tai ne stebuklingas medikamentas, kurio viena injekcija iškart atneša ryškią permainą, tačiau kartu ir riziką, susijusią su galimu šalutiniu pavojumi), būtina keisti ir savo gyvenimo būdą. Veido masažas – natūrali priemonė siekiantiems ne tik lygios veido odos, bet ir sąlygojanti visą aibę kitų teigiamų efektų.

Masažas, kai stimuliuojama veido oda, teigiama veikia iš pažiūros tiesioginio ryšio neturinčias funkcijas – pagerėja miego kokybė, gali išnykti ir kankinantys galvos skausmai. Iš tiesų masažas, nepaisant to, kuri kūno dalis mechaniškai veikiama, teigiamai veikia bendrą organizmo būseną. Švelnios specialisto rankos, profesionaliai liečiančios veidą, suteikia galimybę atsipalaiduoti, kai kurie klientai netgi…užmiega.

Nesvarbu, ar pasirenkami masažai Kaune, masažai Šiauliuose ar kitame mieste, procedūra yra pritaikoma individualiai pagal kiekvieno žmogaus odos ypatumus – vienų yra sausa, kitų – riebi, tad, įvertinus tai, turi būti pasirenkamos atitinkamos priemonės – aliejai, kaukės ir panašiai.

Veido masažas gali būti orientuotas  į konkretų rezultatą. Populiarus kosmetinis masažas, kai veido oda nuvaloma, stimuliuojama rankomis, palepinama kaukėmis bei kitomis priemonėmis. Tokiu būdu ji pamaitinama ir atgaivinama. Populiarus ir odos stangrinimui skirtas masažas, kurio metu naudojami atitinkamo pobūdžio rankų judesiai arba specialūs prietaisai, tam tikros kosmetinės priemonės. Kitos masažo rūšys nukreiptos į relaksaciją, tokių veido problemų kaip spuogai ir panašiai gydymas. Ateikite su savo problema ir kvalifikuoti specialistai Jums patars, kokios procedūros gali atnešti efektyviausius rezultatus.

error: Turinys yra saugomas !!