Naujienos

Kobido masažas – grožio ir sveikatos šaltinis iš senovės Japonijos

Kobido masažas

Daugelio žmonių masažo samprata pasibaigia ties nugaros pamaigymu. Iš tiesų tai yra labai plati sritis, nukreipta į relaksaciją, profilaktiką bei terapiją. Tikrąjį masažo poveikį galima pajusti tik patekus pas kompetetingą bei patyrusį specialistą. Aišku, galbūt termine „auksinės rankos” ir yra tiesos, tačiau itin reikšmingas tvirtas teorinis pasirengimas bei praktiniai įgūdžiai – reikia konkrečiai žinoti, ką, kaip bei kokiu intensyvumu liesti. Yra net kelios masažų klasifikavimo sistemos: pagal veikiamą sritį, daromą poveikį bei tradiciškumą (šį dalis skyla į tradicinį bei egzotinį masažą). Kobido masažas – vienas iš egzotiškųjų variantų. Net pastarojo pavadinimą daugelis tikriausiai girdi pirmą kartą, tad apie jo teikiamą naudą plačiau ir papasakosime.

Kobido masažo šaknys siekia 15 -ojo amžiaus Senovės Japoniją. Ši masažo rūšis, paremta Azijos šalių medicinos mokslo pasiekimais, iš pradžių buvo skirta tik imperatoriškoms šeimoms, siekiant įgyvendinti jų amžinos jaunystės, grožio bei stiprios sveikatos pageidavimą. Šiandien šia paslauga galime pasinaudoti ir mes – eiliniai mirtingieji. Aišku, ne visi masažo namai suteikia šią galimybę, tačiau masažai Vilniuje – tikrai populiarūs, tad nesunkiai rasite vietą, galinčią įgyvendinti jūsų norus. Juk mes ne prastesni už tuos imperatorius, ar ne?

Masažo metu greitais, tiksliais, energingais rankų judesiais veikiamas veidas, kaklas ir galva. Čia itin svarbu technikos įsisavinimas, kadangi kiekvienas pirštas laiku ir vietoje turi atlikti savo darbą. Nors dirbama su palyginti nedidele sritimi, tačiau poveikį pajunta visas kūnas.

Rankų prisilietimai, dovanojantys grožį ir sveikatą visam kūnui

Kaip ir buvo minėta, kobido masažas skirtas ir grožio, ir sveikatos puoselėjimui. Iš principo visi masažai orientuoti į šių funkcijų dermę, tačiau pastarasis kai kurias sritis veikia itin efektyviai.

Kobido masažai Kaune pretenduoja tapti galingu konkurentu plastinės chirurgijos sričiai. Pas pastaruosius specialistus pacientai dažniausiai kreipiasi dėl suglebusios odos, nudribusio pagurklio, nusvirusių lūpų kampučių bei antakių, „maišų” po akimis, smulkių raukšlelių – detalių, itin darkančių mūsų išvaizdą bei galinčių be laiko pasendinti. Neįtikėtina, bet su tuo efektyviai susidoroti gali ir masažo specialisto rankos (aišku, tam prireikia reguliarių vizitų) . Kobido masažo poveikis veidui:

  • natūralesnė, „gyvesnė” veido spalva;
  • stangresnė oda, smulkių raukšlelių sumažėjimas;
  • veido kontūro korekcija (minėtų „suglebimų” pašalinimas);
  • stangresnė, geriau drėgmę pasisavinanti oda;
  • veido raumenų atpalaidavimas;
  • švaresnė, toksinų bei kitų nešvarumų atsikračiusi oda (dėl limfos darbo suaktyvinimo);
  • žymus spuogų sumažėjimas.

Tokio pobūdžio masažai Klaipėdoje rekomenduojami ne tik jaunystę išsaugoti (ar net susigrąžinti) bandantiems, bet ir asmenims, kenčiantiems dėl raumenų sąstingio ar net paralyžiaus (tai gali sąlygoti įvairios neurologinės ligos): kaip minėta, masažas turi raumenis atpalaiduojantį poveikį.

Veide yra išsidėstę tam tikri taškai, kuriuos palietus, veikiamos atskiros kūno vietos. Būtent tuo remiantis, kobido masažas, nors mechaniškai veikiama tik veido sritis, suaktyvina ir mūsų fizinį bei dvasinį kūną: pagerėja kraujotaka, limfos darbas, deguonies pernešimas, įvairių organų veikla. Itin reiškmingas teigiamas poveikis nervų sistemai bei psichologinei jausenai: atsipalaiduojama, viskas „atsistoja” į savo vietas, atsiranda energijos, lengviau pasiekiama emocinė pilnatvė bei harmonija.

Vienas pagrindinių amžiaus identifikatorių – mūsų veidas. Jei norite apgauti aplinkinius ir net veidrodį – išbandykite kobido masažą. Tai – puiki alternatyva itin kardinaliam sprendimui gultis po plastikos chirurgų skalpeliu. Be šio jauninančio poveikio, garantuojamas ir pagerėjusi bendra organizmo sveikata bei dvasinis atsipalaidavimas.

error: Turinys yra saugomas !!