Naujienos

Atpalaiduojantis masažas – tarsi mini atostogos

atpalaiduojantis masažas

Ar kas nors galėtų ginčytis, jog masažai – geriausia relaksacijos ir atsipalaidavimo priemonė? Juk net ir kūno maigymas žmogaus, kurio rankos šį veiksmą atlieka galbūt pirmą kartą savo gyvenime, gali atnešti nuostabius potyrius. O ar įsivaizduojate, ką gali profesionalo atliekamas atpalaiduojantis masažas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose? Tai – puiki alternatyva tiems, kurie jaučia, jog atėjo metas pailsinti savo protą bei kūną, tačiau dėl įtempto grafiko ar įsipareigojimų negali tam skirti laiko – masažas juk trunka daugiausia valandą. Bent kartą per mėnesį sau galite tai leisti, ar ne?

Atpalaiduojantis arba kitaip klasikinis masažas yra populiarus visame pasaulyje. Aišku, mūsų šalyje vyrauja kiek kitoks požiūris: mes ant masažo gultų dažniau gulamės ne profilaktiniais tikslais, bet tada,  kai sveikatos sutrikimas taip progresuoja, jog ten esame nusiunčiami medikų. Mes nenorime, ar tiesiog nemokame reaguoti į kūno siunčiamus signalus apie blogėjančią sveikatos būklę.

Atpalaiduojantys masažai yra tinkami visiems žmonėms be išimties, tačiau ypatingai masažo klinika laukia klientų, kurie:

 • dirba įtemptą, daug protinių ar fizinių jėgų reikalaujantį darbą;
 • jaučia, jog jų psichinė būsena yra išsibalansavusi, pasireiškia neadekvačios nervingos reakcijos;
 • dažnai kamuoja nemiga, o dieną – nuovargio jausmas;
 • užpuola apatija, niekas nebedžiugina.

Atpalaiduojantis masažas sąlygoja šiuos teigiamus pokyčius:

 • atpalaiduojami raumenys (ypač nugaros, pečių, kaklo srityse), dėl to išnyksta fizinė įtampa ar net skausmas;
 • kaip ir visi masažai gerina kraujotaką, dėl to geriau maitinamos viso kūno ląstelės, pasireiškia teigiamas poveikis odai;
 • stiprėja imunitetas;
 • greitėja medžiagų apykaita;
 • pagerėja miego kokybė;
 • sumažėja irzlumas;
 • išauga darbo produktyvumas;
 • tampame pajėgūs blokuoti neigiamas emocijas ir vadovautis teigiamomis.

Klientui dažniausiai siūlomas viso kūno atpalaiduojantis masažas, kai dirbama su nugara, pečiais, sprandu, kojomis. Jei klientas skundžiasi didesniu diskomfortu, tarkime, sprando srityje, gali būti atliekamas išimtinai tos vietos masažas. Seanso trukmė gali svyruoti nuo 30 minučių iki pusantros valandos – tačiau klientui tas laikas pralekia nepastebimai ir tiesiog nebesinori kilti nuo masažo stalo. Teigiamas poveikis juntamas iškart po pirmos procedūros.

Masažas – tai ne pagal griežtas procedūras vykstantis, tačiau su kiekvienu klientu individualiai derinamas procesas: pagal pageidavimą gali būti parenkami skirtingi kvapnieji aliejai, esant norui – sukuriamas muzikinis fonas. Įprastai seanso metu masažuotojas ir klientas bendrauja tik per kūno lietimą, verbalika nenaudojama – tai tik sustiprina ramybės atmosferą. Masažai gali būti atliekami ir dviem asmenims vienoje patalpoje – tai gana populiarus santykių paįvairinimo būdas.

Šiandien masažo procedūras siūlo  ne tik masažo namai, bet net ir įprasti grožio salonai. Internetiniai portalai vilioja klientus stulbinančiomis akcijomis, kuriomis pasinaudojus atpalaiduojantis klasikinis masažas gali būti įsigytas už itin patrauklią kainą. Tačiau pastarasis kriterijus neturėtų būti lemiamas priimant sprendimą,  kurio specialisto rankoms patikėti savo kūną. Būtinas profesionalumas ir patirtis, tačiau ne ką mažiau svarbus ir žmogiškasis faktorius. Specialistas turi būti priimtinas ir kaip asmuo – juk už uždarų durų vyksta gana artimas ir intymus kontaktas. Galite pasidomėti, kurie masažo namai bei juose dirbantys asmenys sulaukia daugiausia teigiamų atsiliepimų iš internetinių komentatorių: aišku, toks vertinamas labai subjektyvus, tačiau tai vis geriau nei „pirkti katę maiše“.

Reikia paminėti, jog masažo sėkmę nulemia ir pačio kliento nusiteikimas. Jei pastarasis ateis susikaustęs, kompleksuos dėl savo kūno – net ir pats geriausias specialistas negalės „išspausti“ maksimalaus rezultato.

error: Turinys yra saugomas !!