Naujienos

Anticeliulitinis masažas – vienas iš būtinų ginklų kovoje prieš celiulitą

anticeliulitinis masažas

Kad ir kaip neigiamai kalbama apie perdėtą grožio kultą mūsų visuomenėje, reikia pripažinti, jog natūraliai gražus žmogus (nepainiokime su plastikos chirurgų klientais ar kitomis dirbtinių priemonių pagalba atliktomis korekcijomis) yra ir sveikas žmogus. Juk net ir pats menkiausias iškilęs spuogas signalizuoja, jog ne viskas su mūsų organizmu yra gerai.  Negana to, vienas ar kitas išvaizdos defektas gali padaryti rimtą neigiamą poveikį mūsų psichologinei savijautai. Tiesa, reikia skirti tas problemas, su kuriomis privalu tiesios susigyventi (tai gali būti genetinis paveldimumas ar traumos pasekmė), ir tas, kurių įveikimui tereikia noro ir pastangų. Jei Jūsų paklaus, ar mėgstate apelsinus, sakykite:”Taip, mėgstu, bet prieš žievelę kovoju!”. Tikriausiai supratote, jog šis straipsnis bus dedikuotas visų nemylimam celiulitui bei viena iš veiksmingiausių priemonių pastarojo atsikratymui..

Tas nelemtas apelsinas…

cellulitasDeja, didžioji dalis skaitančiųjų (ypač moteriška auditorija), kas yra tas celiulitas žino ne tik teoriškai, bet ir iš savo liūdnos praktikos. Išoriškai tai atrodo kaip odos nelygumai, gumbeliai (dažniausiai ant šlaunų, pilvo bei užpakalio), priklausomai nuo stadijos, pradžioje matomi tik specialiai suspaudus pirštais, o progresuojant – pastebimi akivaizdžiai. Mediciniškai kalbant, tai – padidėjusios riebalinė ląstelės, sklidinos įvairių toksinų. Kodėl būtent moterys yra pagrindiniai šios ligos (taip, ligos, o ne paprasčiausio kosmetinio defekto: tai – ženklas, jog ir visas organizmas yra užterštas kenksmingomis medžiagomis)? Pastarųjų riebalų ląstelės yra paviršinės, tad ir linkusios greitai pasirodyti, o vyrų – slypi giliau.

Kraujotakos bei limfinės sistemos veiklos sutrikimas – pagrindinės celiulito atsiradimo priežastys. Pastarosios dažniausiai iš niekur nieko neatsiranda (išskyrus paveldimumas), didžiausią vaidmenį vaidina mūsų ydingas gyvenimo būdas. Celiulitui vešėti padeda:

 • pasyvumas – sportinės veiklos trūkumas, nuolatinis sėdimas darbas;
 • nesubalansuota mityba: piktnaudžiavimas saldžiu, riebiu, aštriu maistu, alkoholiu, vengimas produktų, gausių skaidulinių medžiagų;
 • per mažas suvartojamo vandens kiekis;
 • nikotinas;
 • propaguojančioms greitą svorio metimą bei po to sekantį priaugimą;
 • stresas;
 • nėštumas, menopauzė dėl hormonų kaitos – pavojingi laikotarpiai;

Norint su šia problema atsisveikinti, būtinos kardinalios gyvenimo būdo permainos. Stulbinančią naudą gali atnešti ir...masažai.

„Išmasažuokite” celiulitą!

Tiesa, tos išsireiškimas skamba gražiai, bet nesukonkretina masažo poveikio pastarajai ligai. Šios problemos sprendimui bei prevencijai yra siūlomas anticeliulitinis masažas. Šios procedūros metu, aktyviai mechaniškai veikiant problemines kūno vietas, suaktyvinama kraujotaka, o tai ir skatina riebalinių ląstelių „lieknėjimą” – tai yra riebalų degimą. Galima išskirti ir daugiau privalumų:

 • normalizuojamas limfinės sistemos darbas;
 • tai – savotiškas organizmo valymo būdas, padedantis atsikratyti įvairių kenksmingų medžiagų;
 • kartu su „duobutėmis” efektyviai mažėja matmenys, gali nukristi ir svoris (įsivaizduokite, kokių stulbinančių rezultatų galima pasiekti derinant šį metodą su nuolatiniu sportu bei taisyklinga mityba?);
 • pastebimai lygesnė ir stangresnė oda;
 • spartėja medžiagų apykaita.
 • bendras fizinės bei dvasinės savijautos pagerėjimas, jėgų atgavimas.

Anticeliulitinis masažas yra atliekamas rankomis, naudojant tam tikrus judesius, efektyviai „išjudinančius” riebalinį sluoksnį arba į pagalbą pasitelkiami atitinkami mechanizmai. Papildomai naudojant aliejus, medų, šokoladą ar kitus komponetus, ne tik sustiprinamos celiulito naikinimo „pajėgos”, bet taip pat ir maitinama oda, žmogus išbando naujus potyrius.

Anticeliulitinis masažas savo kaina nedaug skiriasi nuo kitų masažo rūšių. Tai gali būti puiki dovana tiek sau, tiek ir artimam žmogui. Nereikėtų klaidingai mąstyti, jog tokią dovaną gavęs žmogus gali įsižeisti ir priimti tai kaip užuominą apie savo išvaizdos trūkumus. Sąmoningas asmuo turėtų suvokti, jog taip parodomas dėmesys jo sveikatai bei suteikiama galimybė atsipalaiduoti patyrusio masažo specialisto rankose. Tiesa, reikia suprasti, jog viena valanda ant masažo stalo (tiek paprastai trunka seansas) – pakankama relaksacijai, tačiau norint efektyvių rezultatų, anticeliulitinis masažas turėtų būti atliekamas 10 ir daugiau kartų. Kurso trukmę bei intervalą nustato specialistas, įvertinęs esamą celiulito stadiją. Anticeliulitiniai masažai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje – labai populiarūs, tad tikrai rasite iš ko rinktis – neretai siūlomos ir patrauklios akcijos.

Akivaizdu, jog anticeliulitinis masažas vertinamas ne vien dėl poveikio išvaizdai, bet ir neabejotinos naudos sveikatai.

error: Turinys yra saugomas !!