Naujienos

Ką mėgstamiausia kava byloja apie Jus?

Daugelis iš mūsų neįsivaizduoja nei vienos dienos be kavos, tačiau ar kada susimąstėte, jog mėgstamiausias jos tipas šį tą gali pasakyti ir apie Jūsų asmenybę? Ši tema dažnai tiriama tiek mokslininkų, tiek psichologų ir jiems dažniausiai pavyksta prieiti pakankamai vieningos nuomonės. Tad jeigu tiksliai galite įvardinti, koks kavos gėrimas Jums skaniausias, turite galimybę šį tą naujo sužinoti apie save!

Juoda kava. Nesuklysime pasakydami, kad juoda kava daugeliui asocijuojasi su minimalizmu, todėl ir ją mėgstantys žmonės dažniausiai yra pakankamai paprasti, o kartais – gyvenime puoselėjantys šiuo metu taip populiarias minimalistines idėjas. Dažnai teigiama, kad juodos kavos mėgėjai yra ramesnio būdo, labiau nei triukšmingas kompanijas mėgsta ramybę ir dažniausiai pakankamai kryptingai siekia savo tikslo.

Espresso. Nauji kavos skoniai Jūsų nežavi ir visuomet pirmenybę teikiate klasikiniam espresso? Vadinasi, ir patys esate tvirti, ryžtingi ir vertinantys tradicijas. Nebijote gyvenimo iššūkių, mėgstate intensyvumą ir aplinkiniams atrodote pakankamai drąsi asmenybė. Žinoma, daugelis šią kavos rūšį renkasi ir dėl to, kad neturi laiko mėgautis kitais gėrimais ir rezultato nori čia ir dabar – tokia situacija apie Jus taip pat gali daug pasakyti.

Cappuccino. Jei Jums patinka saldi, dailia puta papuošta kava, labiausiai tikėtina, kad esate ekstravertas. Jūs patys kuriate tendencijas ir trokštate naujų nuotykių. Šį kavos gėrimą taip pat labai mėgsta perfekcionistai ir jautresnės sielos asmenybės, dažniau nerimaujančios ir šiek tiek per daug sureikšminančios mažus dalykus.

Latte. Labiausiai mėgstantys latte kavą, save galėtų tapatinti su tais, kurie neįsivaizduoja savo dienos be puodelio cappuccino. Tiesa, tokioms asmenybėms kiek mažiau būdingas perfekcionizmas – jiems geriau sekasi su tuo kovoti, tuo pačiu išliekant pozityviais ir šiltais.

„Paskaninta“ kava. Dabar kavos aparatai leidžia pasigaminti kavas su pačiais įvairiausiais prieskoniais, pradedant gardžiais riešutais ir baigiant įvairiausiomis uogomis. Jei būtent tokioms kavoms ir teikiate pirmenybę, esate kūrybiški, impulsyvūs, o galbūt – net ir šiek tiek įnoringi. Tokias kavas mėgstantys žmonės mėgaujasi naujais dalykais, nuotykiais ir noriai priima naujus iššūkius. Tiesa, juos taip pat domina pigūs, tačiau kokybiški kavos aparatai – akcija ir specialūs pasiūlymai jiems patinka labiausiai.

Kava be kofeino. Tikriausiai ne vienam kyla klausimas, kodėl žmonės geria tokią kavą, tačiau iš tiesų atsakymas yra labai paprastas – jie mėgsta šio gėrimo skonį, o ne efektą. Kitaip tariant, jiems patinka kava, bet nepatinka jos suteikiamas poveikis. Tai reiškia, jog tokios kavos mėgėjai labai mėgsta kontroliuoti situaciją, o kartais – ir juos supančią aplinką. Tokie žmonės dažniausiai pastebi kiekvieną smulkmeną, tačiau tai neretai sukelia jiems nerimą: tai ypač atsiskleidžia tuomet, kai polinkis viską kontroliuoti yra pakankamai didelis.

Visi šie asmenybės bruožai nebūtinai turi atitikti Jūsų asmenybę, tačiau bent šiek tiek tiesos šiose savybėse tikrai slypi. Tačiau jeigu manote, kad aprašytas charakteris visiškai neatitinka Jūsų, vertėtų pagalvoti – galbūt dar neatradote pačios gardžiausios kavos? Įsigykite kapsulinį kavos aparatą ir įvairių rūšių kavos kapsules – tuomet tikrai galėsite nuspręsti, kuris gėrimas Jums patinka labiausiai. Gausų kavos aparatų ir kapsulių pasirinkimą siūlo el. parduotuvės.

error: Turinys yra saugomas !!