Naujienos

Lazerinė klinika: greita ir efektyvi pagalba įvariais atvejais

Džiugu, jog technologinis progresas juntamas ne tik tokiose iš pirmo žvilgsnio tolimose srityse kaip, pavyzdžiui, karyba, tačiau ir kiekvienam aktualiose srityse, tarkime – medicina (sutikite: dėl vienų ar kitų priežasčių į medikus tenka kreiptis ne tik pagyvenusioms bobutėms, bet ir likusiai darbingai visuomenės daliai). Lazeris, naudojamas estetinio ir medicininio gydymo tikslais (šioje vietoje reikia paminėti, jog įvyko perversmas ir žmonių mąstyme: nuo šiol išvaizdos problemos laikomos svarbiu veiksniu, darančiu įtaką bendrai sveikatos būklei) – vienas iš bene moderniausių medicinos prietaisų, sparčiai populiarėjantis ir mūsų šalyje. Tai iliustruoja faktas, jog lazerinė klinika tampa atskira medicinos įstaigų rūšimi greta visiems puikiai žinomų šeimos ar odontologijos klinikų.

Lazerių veikimo principas, tai yra tam tikro ilgio pastovių ar pulsuojančių bangų sklidimas, yra „prijaukintas” ir puikiai pritaikomas medicinoje, sprendžiant pačias įvairiausias sveikatos ar grožio problemas – pradedant odos atjauninimu ir baigiant lazerine regėjimo korekcija. Tai tapo tikru išsigelbėjimu tiems, kuriems vienintelė išeitis buvo neretai pavojinga ir daug nemalonių ilgalaikių pasekmių galinti sukelti intervencinė chirurgija, kardinalus savo gyvenimo būdo pokytis (žalingų įpročių atsisakymas sveikintinas bet kokiu atveju, tačiau neretai tam pritrūksta valios, yra per vėlu arba tenka ilgai laukti, kol pasimatys bent minimalūs tenkinantys pokyčiai) arba susitaikymas su esama situacija, nes susigriebta buvo pavėluotai. Priklausomai nuo to, ar tai yra didelis lazerinis centras, ar nedidukė neseniai įsikūrusi lazerinė klinika, teikiamų paslaugų asortimentas gali skirtis, tačiau iš principo lazerio procedūros pajėgios susidoroti su:

 • spuogais su kuriais, deja, daugumai nepavyksta išsiskirsti ir paauglystei pasibaigus. Lazerio dėka sunaikinamos spuogus sukeliančios bakterijos, akivaizdžiai pagerėja odos būklė. Tokiu pat būdu galima kovoti ir su išnykusių spuogų vietoje likusiais randais.
 • veido raudoniu, kurio priežastis – sutrūkinėję kapiliariai.
 • kūną bjaurojančiomis strijomis, kurios yra tikrai įkyrios ir atsparios kitiems galimiems metodams – masažui, specialiems kremams ir panašiai. Lazerio klinika savo naudojamų aparatų dėka strijų subjaurotą odos sluoksnį tiesiog sunaikina ir skatina naujo susidarymą.
 • Būtina sąlyga, jog pastarieji būtų nepiktybiniai (prieš tai atliekami tyrimai).
 • pigmentininėmis dėmėmis. Pastarosioms priklauso ir daug ką varginančios strazdanos. Lazeris naikina melanino pigmentą, dėl kurio susidaro minėti odos defektai.
 • raukšlėmis, kurios tikrai gadina žmogaus išvaizdą.
 • plaukeliai nepageidaujamose vietose (burnos srityje, pažastyse, ant kojų, bikini zonoje ir panašiai). Lazeris sunaikina plauko folikulą, dėl to galima ilgai džiaugtis lygia oda.
 • kitomis odos problemomis.

Aišku, lazerinės klinikos orientuotos ne tik į odos problemų gydymą – galima lazerinė regėjimo korekcija, nagų grybelio ar net hemorojaus gydymas lazeriu. Lazerinės chirurgijos centras siūlo daug alternatyvų įprastoms chirurginėms operacijoms. Savaime suprantama, jog kiekvienoje lazerinėje klinikoje yra atliekama diagnostika, konkrečiai nustatant paciento nusiskundimo lygį bei priežastis ir priimant sprendimą, ar gydymas lazeriu yra įmanomas. Tikriausiai iškilo klausimas, o kuo geros tos lazerio procedūros?

 • Procedūros trukmė.

Priklausomai nuo problemos pobūžio, dažniausiai trukmė skaičiuojama nuo keliolikos iki keliasdešimt minučių.

Pirmieji rezultatai neretai pasimato iškart, tačiau, priklausomai nuo konkrečios situacijos, dažniausiai prireikia kelių seansų.

 • Ilgalaikiškumas.

Rezultatai nėra vienadieniai.

 • Procedūros „malonumas”.

Lazerinės procedūros (aišku, priklauso nuo pobūdžio), pacientui nesukelia didelio skausmo ar diskomforto. Tačiau, pastarąjam pageidaujant, galimas nuskausminimas.

Beveik kiekvienu atveju po procedūros galima netrukus pulti prie įprastų darbų – aišku, laikantis nurodytų poprocedūrinių saugos reikalavimų.

Lazerinė klinika Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje – ne naujiena. Pasidomėkite, galbūt ir Jus kankinančią problemą pastarojoje dirbantys specialistai yra pajėgūs išspręsti.

error: Turinys yra saugomas !!