Naujienos

Kokybiško vandens nauda odai ir plaukams

Daugelis iš mūsų tikime, kad grožio paslaptis slypi brangiuose veido kremuose, aukščiausios kokybės plaukų priežiūros priemonėse ir „stebuklingose“ procedūrose. Tačiau didžiausią įtaką mūsų grožiui daro vartojamas maistas ir vanduo. Vanduo suteikia energijos, stimuliuoja smegenis, padeda susikaupti, palaiko medžiagų apykaitą, netgi sprendžia didžiausias grožio problemas: jaunina odą, padeda kovoti su plaukų slinkimu, suteikia tvirtumo nagams ir kt.

Būtinoji sąlyga – mūsų vartojamas vanduo pirmiausia turi būti kokybiškas. Higienos normose nurodyta, kokie teršalai turėtų būti pašalinti iš vandentiekio, deja, ne visi tiekėjai užtikrina vandens kokybę, taigi į namus tiekiamas vanduo gali pakenkti odai, plaukams ir nagams bei nubraukti visą įdirbį, kurį pasiekėte naudodami brangią kosmetiką ir kitas veido bei kūno priežiūros priemones.

O kokią naudą puoselėjant grožį gali teikti tinkamai pasirinkti vandens filtrai ir jų ruošiamas filtruotas vanduo?

Jaunesnė, sveikesnė oda

Seniai visiems žinoma tiesa – vanduo teigiamai veikia odą: didina jos elastingumą, mažina smulkias raukšleles, paverčia jas mažiau matomomis. Geriant pakankamai vandens galima išvengti ir strijų, dėmių, spuogelių, kitų odos sudirgimų.

Švytinti oda, gražesnis odos atspalvis

Filtruotame vandenyje išsaugomi mineralai, svarbūs jūsų odos sveikatai. Kokybiškas vanduo – švytinčios, gražios, skaisčios veido odos paslaptis. Filtruotas vanduo taip pat pagerina kraujotaką, padeda į odos ląsteles pernešti maisto medžiagas, pašalinti nešvarumus ir toksinus. Jei norite, kad vanduo būtų dar sveikesnis, į jį galite įpilti truputį citrinų sulčių.

Pagreitina odos regeneracijos procesus nudegus saulėje

Net ir saugantis saulės karščiausiais vasaros mėnesiais galima greitai nudegti. Nudegimai saulėje – nemalonūs, skausmingi, o vartojant daug filtruoto vandens pagreitėja odos gijimo procesas.

Kūno oda tampa skaistesnė, lygesnė

Tamsios dėmės ir spuogai mūsų odą dažniausiai nusėja dėl organizme susikaupusių toksinų. Vartodami pakankamai kokybiško vandens padėsime šiuos toksinus iš organizmo pašalinti.  

Geresnis odos drėkinimas

Visoms mūsų organizmo ląstelėms, neišskiriant ir odos, būtinas vanduo. Priešingu atveju oda pradeda sausėti, pleiskanoti, praranda stangrumą. Daugelis daro esminę klaidą – vietoje kokybiško vandens renkasi saldžius gėrimus ir sultis, tačiau jie neigiamai veikia tiek mūsų sveikatą, tiek ir odą bei kokybiško vandens neatstoja.

Odos ligų, pavyzdžiui, egzemos, prevencija

Odos uždegimas vos per vieną dieną gali sugadinti taip sunkiai pasiektus rezultatus puoselėjant odą. Egzema ir kitos panašios ligos sukelia daug nepatogumų, gali sutrikdyti odos apsauginę funkciją. Dar blogesnė baigtis gali laukti vartojant chloruotą vandenį. Chloras ir kitos cheminės medžiagos iš odos pašalina riebalus, tad odą gali pradėti niežėti, ji tampa sausa, sutrūkinėja.

Laimei, vandens filtrai padeda pašalinti teršalus, kietąsias magnio ir kalcio daleles, kurios sausina plaukus ir odą.

Stipresni nagai

Graži oda ar plaukai, sveiki, prižiūrėti nagai yra neatsiejama tvarkingos išvaizdos dalis. Deja, kietas vanduo žaloja ir mūsų nagus: nuolat plaunant rankas, skalbiant kietame vandenyje nagai tampa trapūs, pradeda lūžinėti, lėčiau auga, ilgainiui tampa ploni, silpni. Taigi, filtruotas vanduo gali padėti išsaugoti ne tik odos ir plaukų, bet ir mūsų nagų grožį.

Efektyvus būdas nuo akių išsausėjimo ir maišelių po akimis

Vertindami grožį, daugelis pirmiausia pastebi akis – ne plaukus, lūpas ar nosį. Paraudusios, sausos akys, paburkę, patinę paakiai – vieni didžiausių grožio priešų: atrodysite vyresni, pavargę ir apskritai mažiau patrauklūs. Gera žinia – jog filtruotas vanduo padeda kovoti su šiomis problemomis. Išsausėjusios, įdubusios akys – dehidratacijos požymis, todėl gerkite pakankamai vandens. Be to, jei akys paraudo, be priežasties pradėjote ašaroti, dėl to gali būti kaltos vandentiekio vandenyje esančios medžiagos. Šią problemą spręsti padės vandens filtrai.

Saugo plaukų spalvą, mažina slinkimą bei sausumą

Tam tikri nefiltruotame vandenyje esantys komponentai, pavyzdžiui, geležis, dažytiems plaukams gali suteikti oranžinį ar net žalsvą atspalvį, tapti plaukų sausumo ir slinkimo priežastimi. Kietas vanduo naikina plaukų svogūnėlius, todėl plaukai tampa sausi ir trapūs, lūžinėja bei slenka. Taigi dažant plaukus namuose ir trenkant galvą reikėtų naudoti filtruotą vandenį.

Padeda išlaikyti gerą sveikatą

Mūsų organizme yra daugiau nei 37 trilijonai ląstelių! Visoms joms būtinas vanduo. Tinkamas skysčių balansas padės išlaikyti gerą fizinę sveikatą, pagerins išvaizdą, padidins teigiamą treniruočių poveikį ir t. t.

error: Turinys yra saugomas !!