Naujienos

Termoliftingas – „sudeginkime“ pasenusią odą!

termoliftingas

Paūgėjęs ir logiškai mąstyti pradėjęs žmogus suvokia, jog jo gyvenimas šioje žemėje yra ribotas. Negana to, žvelgiant į raukšlių išvagotus senolių veidus, o galbūt ir besikeičiantį savo atvaizdą veidrodyje, darosi akivaizdu, jog tas trumpas duotas gyvenimas ne iki galo bus pilnavertiškas. Būkime sąžiningi – išvaizda vaidina nemenką vaidmenį tiek vertinant save, tiek ir kitus. Tinkamai parinktos veido procedūros gali „užšaldyti“ laiką ir suteikia galimybę atitolinti skirtumą tarp atvaizdo asmens dokumente bei realios išvaizdos.

Nechirurginis veido odos atjauninimas – nekardinaliai atliekami kardinalūs pokyčiai

Jei moteris užsimena esanti nepatenkinta savo odos būkle (bene dažniausiai rūpestį kelia veidą vagojančios raukšlelės), kokius variantus galima jai pasiūlyti?

 • Brangiai kainuojančius stebuklingą poveikį žadančius kremus, serumas bei kitą kosmetiką?
 • Susitaikymą su esama padėtimi?
 • Chirurgo skalpelį?

Šį sąrašą reikėtų pratęsti ir dar viena galimybe – termoliftingas. Tai – odos atnaujinimas be kardinalios chirurginės intervencijos, kuriai pasiryžti yra ganėtinai nelengva: baimę kelia skausminga procedūra, ilgas pooperacinis periodas, galimos nesėkmės ir panašiai.

Paanalizuokime  „termoliftingo“ terminą bei pačios procedūros specifiką. Svarbiausia šio žodžio dalis – „termo“. Naudojamas specialus radijo dažnio aparatas, kurio skleidžiama radijo bangų energija degina giliųjų odos – dermos – sluoksnį. Būtent ten slepiasi kolagenas – baltyminė medžiaga, atsakinga už odos stangrumą. Amžius bei kiti įvairūs veiksniai skatina pastarosios nykimą – tai pasireiškia odos suglebimu, raukšlėmis. Termoliftingas yra pajėgus ardyti seną, nebetinkamai funkcionuojantį kolageno sluoksnį ir skatina už pastarojo gamybą atsakingų ląstelių aktyvumą – tai reiškia, jog formuojasi naujas kolagenas, įtakojantis vizualiai geresnę bei sveikesnę odos išvaizdą. Vienas iš pagrindinių šios procedūros privalumas yra tas, jog veido atjauninimas nėra trumpalaikis, efektas tęsiasi iki metų (naujo kolageno gamyba gali vykti net iki pusės metų).

Kokios odos problemos gali būti šiuo būdu sprendžiamos?

 • Užkritę viršutiniai ir apatiniai vokai, maišeliai po akimis;
 • Raukšlelės po akimis;
 • Kaktos sritis;
 • Nosies – lūpų raukšlės;
 • Nudribęs pagurklis;
 • Veido kontūro nebuvimas;
 • Odos perteklius veido, kaklo, dekoltė srityse;
 • Rankų, pilvo, kojų, sėdmenų oda.

Džiugu pranešti, jog pakanka vienos termoliftingo procedūros, jog pasireikštų klientą tenkinantys rezultatai – viskas trunka vos nuo kelių minučių iki valandos! Negana to, nereikia bijoti to karščio, kuriuo termoliftingo aparatas „degina“ seną kolageno tinklą – kai oda, naudojant sukamuosius judesius, atnaujinama, naudojamas šaldantis gelis, garantuojantis malonius pojūčius. Gali būti juntamas šioks toks dilgčiojimas. Šios atjauninančios bei kitos veido procedūros Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje yra siūlomos daugelyje grožio bei medicinos paslaugas teikiančių įstaigų.

Ar apskritai reikia kovoti su išvaizdos pokyčiais?

Tos moterys, kurios bėgioja iš vieno grožio specialisto kabineto į kitą, neretai kaltinamos tuštybe. Kiti, propaguojantys sveiką gyvenimo būdą, yra įsitikinę, jog to visiškai užtenka, kad jaunystė „nenuvystų“ ilgiau. Su paskutiniu teiginiu reikia sutikti – taip, kaip mes gyvename, yra parašyta ant mūsų veido. Deja, neretai vieni susigriebia jau tada, kai didelė žala jau būna padaryta. Kitiems paprasčiausiai neužtenka valios atsisakyti kai kurių ydingų pomėgių. Kiekvienas turime teisę rinktis, kokiais būdais puoselėti/ar išvis puoselėti savo išorę.

Jokios veido procedūros negarantuoja, jog po vieno seanso 40-metė moteris, tarsi burtų lazdele mostelėjus, ima atrodyti tarsi 20 – metė. Dalis proceso sėkmės priklauso nuo odos ypatybių bei esamų problemų būklės. Norint maksimalių rezultatų, specialistas gali rekomenduoti ir kitas veido jaunystę grąžinančias procedūras – botulino ar hialurono injekcijas, o galbūt net ir chirurgines procedūras. Poveikio ilgalaikiškumą lemia tinkama odos priežiūra.

error: Turinys yra saugomas !!