Naujienos

Mezoterapija: griebkime grožio problemas „už ragų”

mezoterapija

Įsivaizduokite, kokios įspūdingos sumos susidarytų, jei paskaičiuotume visus pinigus, išleistus ant įvairių kremų, losjonų bei kitų kosmetikos priemonių, skirtų neva stebuklingai puoselėti, išsaugoti ar net atkurti visapusišką mūsų grožį? Ir kalbama ne tik apie moteris, perkančias pačius prabangiausius gaminius – net ir vidutiniškai kainuojančios priemonės, per ilgą naudojimo laiką gerokai „pravalo” piniginę. Aišku, išleistų pinigų gailėtis nereikėtų tokiu atveju, jei jos suteiktų žadėtą efektą. Tačiau dažniausiai viskas nebūna taip įspūdinga arba vyksta kur kas lėčiau nei norėtųsi…Siūlome jums pasidomėti perėjimo galimybe nuo įprastos kosmetikos prie estetinės medicinos. Patikėkite – rezultatai neretai pranoksta lūkesčius!

Mezoterapija – tai gydomųjų injekcijų sušvirkštimas į daugiausia problemų keliančias vietas (tai gali būti tiek veidas, tiek ir pilvas ar kitos kūno dalys). Preparatų sudėtis priklauso nuo to, kokio rezultato siekiama (itin dažnai naudojamas hialuronas, įvairūs vitaminai, mineralai, antioksidatoriai, augaliniai preparatai ir kita). Turbūt nereikia aiškinti, jog po oda suleidžiami preparatai yra kur kas veiksmingi nei tie, kuriais save tepliojame.

Pagalba mūsų plaukams bei veidui

Šiuo metu daugiausia populiarumo klientų tarpe sulaukia mezoterapija veidui bei mezoterapija plaukams. Plačiau pakalbėsime apie šias abi galimybes bei paanalizuosime, kokios problemos gali būti įveiktos „mikrodūrio” pagalba.

Dažnas iš mūsų skundžiasi šiomis odos problemomis (neišskiriame konkrečios lyties – tai aktualu ir vyrams, ir moterims):

 • papilkėjęs veidas, gaivios ir natūralios spalvos trūkumas;
 • suglebimas, elastingumo trūkumas
 • nepageidaujamos raukšlės, kurios ateina net nepaklaususios amžiaus (įtakos turi genetika, ydinga gyvensena, aplinkos tarša ir panašūs faktoriai);
 • pernelyg sausa veido oda;
 • pernelyg riebi veido oda;
 • spuoguota oda;
 • išsiplėtusios poros;
 • patamsėję, „maišeiliais” papuošti paakiai;
 • kapiliarų išsiplėtimas;
 • „nudribęs” pagurkliui ir panašiai.

Užsiminėme, jog tokiu pat būdu galima padėti ir plaukams, jei:

 • pastarųjų išvaizda akivaizdžiai nesveika, jie skilinėja, sausėja, yra nušiurę;
 • skundžiamasi plaukų slinkimui.

Ir tai dar ne viskas. Šios grožio procedūros rekomenduojamos toms (aišku, ir vyrams, jei jie tik išreikštų tokį poreikį), kurias kankina strijos bei nelemtas celiulitas (pripažinkime: tai – faktoriai, bene labiausiai darkantys mūsų grožį). Į kovą su strijomis reikia stoti kaip įmanoma anksčiau – kuo ilgiau laukiama, tuo rezultatas silpnesnis. Celiulito naikinimas mezoterapijos pagalba remiasi pastarąjį sukeliančių faktorių „nukenksminimu” – skaidomi riebalai, stabdomas skysčių kaupimasis ir panašiai. Savaime suprantama, jog „apelsininė žievelė” labiausiai bijo kompleksinės programos, kurią, kartu su mezoterapija, sudaro tinkama mityba, judėjimas, masažai ir kita.

Kaip ši procedūra atliekama?

Visų pirma būtina konsultacija su specialistu, atsakingu už šios problemos atlikimą. Pastarasis įvertina konkrečias klientą kankinančias problemas, jų sudėtingumą, įsisenėjimo laipsnį bei realią mezoterapijos galimybę pastarasias išspręsti. Kai kuriais atvejais mezoterapija apskritai negali būti atliekama (arba nėra rekomenduojama):

 • besilaukiančioms bei maitinančioms moterims;
 • sergant kai kuriomis odos ar neurologinėmis ligomis;
 • turint alergiją bent vienam preparatui, kuris turėtų būti suleidžiamas, kaip komponentas „mixo”, reikalingo konkrečios problemos sprendimui.

Jei į minėtas rizikos grupes nepatenkama, galima procedūrą pradėti. Į probleminę sritį, tarkime – galvos odą, plonų, skirtingo ilgio adatų pagalba suleidžiami atitinkami preparatai. Gal ir skamba baisiai, tačiau tai nėra skausminga procedūra. Aišku, šioks toks diskomforto jausmas normalus, tačiau skausmas gali būti neutralizuojamas specialių kremų pagalba. Būkite nusiteikę galimų mėlynių atsiradimui. „Kelias” grožio link užtrunka maždaug pusvalandį – tokia yra vienos procedūros trukmė. Tiesa, preparatai savo darbą pajėgūs „dirbti” maždaug 7 dienas, po to reika sušvirkšti naują jų „pamainą”. Vienas mezoterapijos seansas sudarytas iš maždaug 12 procedūrų, kartojamų, kaip minėta, kas savaitę ar panašiai. Konkrečius nurodytumus gali pateikti tik specialistas, įvertinęs individualią kliento situaciją.

Kas šią procedūrą atlieka ir kokia jos kaina?

Mezoterapija Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kituose didžiuosiuose miestuose populiari, tad tikrai nesunkiai rasite, kas jums pasiūlys šios paslaugos atlikimą. Tiesa sakant, tokia plati pasiūla gali dažną išmušti iš vėžių ir paskatinti paslaugos teikėją rinktis neapgalvotai. Turėkite galvoje, jog šią procedūrą atlikti gali tik asmuo, turintis medicininį išsilavinimą arba grožio specialistas, turintis atitinkamą kvalifikaciją.

Kaip ir visos grožio procedūros, taip ir mezoterapija kaina gali šiek tiek išgąsdinti (juolab, kaip buvo minėta, vienos procedūros dažniausiai neužtenka). Įkainiai priklauso nuo konkrečios kūno vietos, medikamentų, kurie bus naudojami bei, aišku, ir atliekančio asmens vardo – geriau rinktis tikrai patikimą ir patyrusį specialistą.

Ar ši procedūra – tik išlepusioms poniutėms?

Iš dažno asmens pasisakymų galima suprasti, jog rūpinimas savo išvaizda byloja apie tuštumą bei ribotą intelektą. Jei Jūsų savijautą įtakoja vaizdas veidrodyje, „užsikimškite ausis” ir neklausykite tokių replikų: tik Jūs pats esate savo kūno šeimininkas.

Mezoterapijos procedūra – patikrintas ir efektyvus gydomasis ar profilaktinis būdas prieš įvairių kūno vietų problemas. Injekcijų metu suleistos veikliosios medžiagos atlieka savo „misiją” ir be ženklo pasišalina iš organizmo, tad nereiktų baimintis, jog, rūpinantis grožiu, kenkiama sveikatai.

error: Turinys yra saugomas !!