Naujienos

Karboksiterapija: kuo grožiui naudingas anglies dioksidas?

karboksiterapija

Nuotaiką gadina atrodytų neįveikiamas celiulitas, strijos ar patamsėję paakiai? Galite sėdėti, toliau gailėtis savęs ir nieko nedaryti…Bet jei norite realių pokyčių, rekomenduojame pasidomėti, ką estetinės medicinos specialistai siūlo norintiems greitų ir efektyvių rezultatų. Karboksiterapija – viena iš galimų alternatyvų.

Karboksiterapijos veikimo principas

Tikriausiai daugeliui net nėra tekę girdėti šios sąvokos, o tuo labiau įsigilinti į atlikimo specifiką. Tai – procedūra, kurios metu į probleminę vietą (tai gali būti veidas, kojos, pilvas ar kita Jūsų kūno dalis) yra bakstelėjama plona adatėle ir suleidžiama…anglies dioksido. Taip, tai ta pati medžiaga, kuri kvėpavimo proceso metu yra iškvepiama. Atrodytų – blogis? Tik ne šiuo atveju! Tiesa, naudą neša ne pats anglies dioksidas tiesiogiai. Kaip žinia, kiekvienos ląstelės sveikatai bei gyvybei palaikyti yra būtinas deguonis. Anglies dioksido patekimas į mūsų organizmą išjudina pastarąsias (juk reikia atsikratyti įsibrovėlio!), smarkiai padidindamas deguonies pasisavinimo mąstą.

Konkretus karboksiterapijos efektas

Kalbant rimtais bei protingais terminais, injekcinė karboksiterapija skatina:

  • Kenksmingų medžiagų pasišalinimą iš organizmo;
  • Kraujotakos aktyvumą;
  • Limfos procesą;
  • Kolageno (baltymo, atsakingo už odos elastingumą) gamybos procesą ir panašiai.

Tačiau dažnam žmogui svarbiau ne skambios frazės, bet konkrečiai įvardinama tam tikros procedūros potenciali nauda. Tad mes pateiksime dažniausiai pasitaikančias išvaizdos problemas ir paanalizuosime, kaip karboksiterapija gali prisidėti prie pastarųjų sprendimo.

Celiulitas.

Apelsino žievėlė, kauburėliai, ydingo gyvenimo būdo liudininkas ir panašūs epitetai –  celiulitą skatina kraujotakos bei limfotakos sistemų sutrikimas, organizmo užteršimas toksinais. Karboksiterapija, tiesiogiai veikdama riebalines ląsteles, gali žymiai pagerinti padėtį. Aišku, didelio stebuklo neįvyks, jei anksčiau buvote smarkiai apleidę savo kūną bei nesate pasiruošę gyvenimo būdo permainoms (kas yra celiulito priešai, tikriausiai aiškinti nereikia).

Strijos, randai

Tai balti ar rožiniai dryželiai ant pilvo, krūtinės, užpakalio, šlaunų. Pastarosios atsiranda odai tampantis – staigiai numetus bei priaugus svorio, nėštumo metu ir panašiai. Tai problema, kuriai nereikėtų leisti įsivešėti: nors karboksiterapija yra tinkama ir senesnių strijų naikinimui, tačiau kuo anksčiau susigriebiama, tuo geresnio efekto galima tikėtis. Šios problemos sprendimo pagrindas – kolageno gamybos skatinimas. Šis metodas taip pat gali būti taikomas naikinant randus.

Tamsūs, paburkę paakiai.

Kartais nebeužtenka gerai išsimiegoti, jog tragiškai pavargę paakiai ir vėl atrodytų žmoniškai. Šią problemą įtakoja nereikalingų skyčių kaupimasis, deguonies trūkumas paakių odoje bei kapiliarų išsiplėtimas – karboksiterapijos procedūra yra pajėgi susidoroti su šiais veiksniais, tad galima atsisveikinti su netenkinančiu vaizdu veidrodyje.

Suglebusi, nesveikai atrodanti oda.

Deguonies pliūpsnis, kurį, kaip minėta, paskatina anglies diokido injekcijos, gerina audinių mitybą bei skatina kolageno gamyba. Šių procesų rezultatas – sveikesnė, lygesnė, jauniau atrodanti oda bei galimybė užkirsti kelią raukšlių formavimuisi.

Aišku, nereikia būti naiviems ir tikėtis, jog vienas adatos dūris garantuoja amžiną jaunystę bei grožį. Be kruopščios savo gyvenimo būdo „revizijos“ apsieiti nepavyks. O jei kalbame konkrečiai apie karboksiterapiją, priklausomai nuo konkretaus atvejo, gali reikėti iki 12 procedūrų kurso ir retkarčiais atlikti palaikomąją (čia taip pat atsakymas į klausimą, ar karboksiterapija kaina pranoksta kitas grožio paslaugas).

Dar šis tas

Liko pora neaptartų klausimų:

Kur? Karboksiterapija Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje nėra nieko egzotiško – tikrai rasite šią paslaugą teikiantį specialistą.

Ar skauda? Natūralus klausimas, kylantis kalbant apie adatas. Nemalonus pojūtis dūrimo metu priklauso nuo konkrečios vietos bei žmogaus jautrumo. Anglies dioksidui, patekus į odą, kurį laiką gali būti jaučiamas spaudimas, panašus į jausmą, kai matuojamas kraujospūdis.

Šalutinis poveikis. Įvardinamos tik galimos mėlynės dūrio vietoje.


error: Turinys yra saugomas !!