Naujienos

Hialurono rūgštis: galimybė džiaugtis lygesne veido oda nekenksmingo preparato dėka

hialurono rugstis

Bėgantys metai džiugina mus gyvenimiška patirtimi bei išmintimi, tačiau sparčiai tiksintis laikrodis daugelį baugina. O ypač dailiosios lyties atstoves, kurios neretai su siaubu lygina savo jaunystės nuotraukas su itin pasikeitusiu dabartiniu atvaizdu veidrodyje. Ir kalbame visai ne apie pensijinio amžiaus moteris – oda suglebti bei raukšlelėmis „pasipuošti” gali vos sulaukus 30-ties ar net mažiau metų. Puiku, jei žmogus sugeba su tuo susitaikyti kaip su natūraliu organizmo procesu. Tačiau didžioji dalis dėl to kompleksuoja ir bando visais įmanomais būdas šias laiko žymes užmaskuoti. Jei įprastos dekoratyvinės kosmetikos priemonės paslėpti gilesnes raukšles tampa nebepajėgios arba tiesiog norima džiaugtis natūraliai gražia bei akivaizdžiai atjaunėjusia oda, gali padėti hialurono rūgštis veidui.

Tikriausiai daugeliui vien žodis „rūgštis” siejasi su kažkuo itin pavojingu bei dirbtiniu. Iš tiesų hialurono rūgštis – medžiaga, natūraliai randama įvairiuose žmogaus kūno organuose. Pastarosios atsargos ima sekti su amžiumi (pradedant maždaug 20 – taisiais žmogaus gyvenimo metais). Tas pasireiškia odos elastingumo sumažėjimu, išsausėjimu, raukšlelių formavimosi pradžia. Turėtume būti dėkingi išradingiesiems japonams, kurie pirmieji išmoko pagaminti sintetinę hialurono rūgštį, suteikiančią tokį patį efektą kaip natūrali bei puikiai pasisavinamą žmogaus organizmo.

Kokių problemų vediniems asmenims hialurono injekcijos gali tapti puikiu ilgalaikiu sprendimu (neminime konkrečios lyties, kadangi tai procedūra, vienodai tinkama tiek moterims – šios, aišku, yra dažnesnės klientės, tiek ir vyrams)?

  • turintiems įvairaus pobūdžio raukšles skirtingose veido vietose, taip pat kaklo ir dekolte srityse;
  • nepatenkintiems lūpų forma, putlumo trūkumu;
  • besiskundžiantiems „sudribusiu” veidu;
  • turintiems randelių;
  • žmonėms, kurių oda atrodo nesveika bei išsausėjusi.

Kaip jau supratote, hialurono rūgšties injekcijos – vienas iš efektyviausių būdų šiai medžiagai patekti į žmogaus organizmą (kitas galimybes taip pat pristatysime). Trumpai supažindinsime su šio proceso eiga. Mums reikės hialurono tirpalo bei…adatos.  Skamba gana nemaloniai, ar ne? Iš tiesų tai nėra skausminga procedūra: naudojamos itin plonos adatos, tad dūris, atliekamas profesionalaus ir patyrusio specialisto, yra vos juntamas. Beje, kaip ir kiekvienu atveju, žmogų, kuriam patikite savo grožį bei sveikatą, reikia rinktis itin atidžiai.

Tikriausiai įdomu, kas įvyksta, kai hialurono rūgštis patenka į mūsų kūną? Pastaroji tolygiai pasiskirsto ir užpildo raukšleles bei kitus odos nelygumus bei pradeda „dirbti” savo darbą – drėkinti odą iš vidaus. Priklausomai nuo konkretaus asmens atvejo, akivaizdus efektas pasirodo jau po pirmos procedūros (esant sudėtingesnei situacijai, injekciją galima pakartoti ne vėliau nei po dviejų savaičių):

  • raukšlės žymiai sumažėja;
  • randeliai tampa mažiau pastebimi;
  • džiugina kur kas drėgnesnė, lygesnė, gražesnės spalvos veido oda;
  • matomas akivaizdus atjaunėjimo efektas.

Prieš bet kokios procedūros atlikimą, žmogų domina jos galimas šalutinis poveikis bei rezultatų ilgalaikiškumas. Kaip jau minėta, ši rūgštis – artima žmogaus kūne esančiai, tad jokių pašalinių poveikių sukelti neturėtų (galimą alergiją šiai medžiagai bei kitus rizikos faktorius iš anksto įvertina specialistas) ir ilgainiui natūraliai pasišalina iš organizmo. Tiesa, galimi nežymūs trumpalaikiai patinimai bei mėlynės kaip reakcija į dūrius. Džiuginantis rezultatas, priklausomai nuo įvairių faktorių (preparato kokybės, odos būklės, gyvenimo būdo ir panašiai), gali išlikti nuo vienerių iki dvejų metų. Po to hialurono injekcijos, paciento pageidavimu, dažniausiai yra pakartojamos. Kitaip ir būti negali: kam gyventi su netenkinančia išvaizda, jei žinai, jog per kelias minutes problema gali būti išspręsta ar bent sumažinta?

Hialurono rūgštis kaina, jei lygintume su sumomis, kurios išleidžiamos įvairiems jauninamąjį efektą žadantiems kremams, nėra prabangos prekė. Hialurono injekcijos kaina, priklausomai nuo konkrečios grožio klinikos įkainių, neturėtų perkopti 800 litų. Tiesa, kaip pirmąjį prioritetą reikėtų akcentuoti ne kainą, bet už procedūrą atsakingo asmens kompetenciją.

Minėjome, jog injekcijos nėra vienintelis būdas pasisavinti hialuroną. Kosmetologijoje siūlomas hialurono rūgšties serumas, viliojantis tokiu pat efektu kaip ir šios medžiagos tiesioginis suleidimas į odą. Vaistinėse galima įsigyti maisto papildų, kurių sudėtis praturtinta šia medžiaga. Aišku, nei serumas, nei vitaminai nėra skirti nekantriems – tenka laukti mėnesių mėnesius, kol pasirodo bent kažkokie teigiami pokyčiai.

error: Turinys yra saugomas !!