Naujienos

Botulino injekcijos: „užšaldyta“ jaunystė be plastikos chirurgo įsikišimo

botulino injekcijos

Negana to, jog ir taip šioje žemėje praleidžiame ribotą kiekį laiko, tai dar ir visų mums duotų metų negalime nugyventi pilnavertiškai…Amžiaus „pėdsakai“ ant veido, tai yra raukšlės – viena iš tų negandų, apie kurią vien mintis nupurto. Tai yra itin jautri tema moterims. Kai kurios šias bjaurybes ant savo veido pastebi dar pačiame jėgų žydėjime (kartais net nesulaukus 3-ties metų). Kas kaltas? Genetika, netinkamas gyvenimo būdas ir kitos priežastys.  Kitoms dailiosios lyties atstovėms pasisekė mažiau – veidas „vysta“ kur kas lėčiau, tačiau kažkur kirba suvokimas, jog raukšlių ataka – tik laiko klausimas. Paguodos turėtų suteikti informacija, jog šiandien estetinėje medicinoje kiekvienai iš mūsų prieinamas botulino toksinas, suteikiantis efektyvų raukšlių lyginimo efektas.

Kas gi yra tas stebuklingasis botulinas? Jei kur nors rasite informaciją, jog tai – nuodas, nenustebkite ir nepradėkite piktintis. Juk iš tiesų ir dauguma vaistų, netinkamai juos vartojant, kenkia žmogaus organizmui ir, priešingai, „prisijaukinus“ – atneša daug naudos. Botulinas – ne išimtis. Vienam medikui atėjo genialus suvokimas, jog pastarojo savybė tam tikram laikui paralyžiuoti raumenis gali būti sėkmingai panaudota tiek įprastoje, tiek ir estetinėje medicinoje. Pasirodo, jog šis preparatas veiksmingai gydo tokius sutrikimus kaip žvairumas ar nevalingas raumenų trūkčiojimas bei lygina mūsų veido raukšles. Kalbant apie šį aspektą, preparato veikimo specifikos paaiškinimas paprastas: botulino injekcijos paveiktas raumuo kurį laiką sustingsta ir nesusitraukinėja, to pakanka raukšlių išnykimui ar akivaizdžiam sumažėjimui (priklausomai nuo konkretaus asmens atvejo).

Šis būdas itin efektyvus asmenims, kuriuos kankina:

  • Ryškios mimikos raukšlės;
  • Vertikaliosios kaktos raukšlės;
  • Raukšlės lūpų bei akių kampučiuose bei pastarųjų nusvirimai.

Negana to, botulino toksinas gali tapti puikia išeitimi asmenims, besiskundžiantiems stipriu bei atspariu įvairioms kitoms išbandytoms priemonėms prakaitavimu!

Kam turėtų nusiteikti asmenys, susigundę šia procedūra? Patiriamo fizinio diskomforto lygiu pastarąją galima sulyginti su paprasčiausiu paskiepijimu – dūris, atliekamas į probleminę vietą, vos vos juntamas. Aišku, kiekvieno žmogaus skausmo suvokimas gerokai skiriasi, tad ypatingi „bailiukai“ gali pasinaudoti ir vietinės nejautros galimybe. Apie jokį nedarbingumą po šios procedūros galvoti nereikėtų – viskas trunka maždaug pusę valandos (įskaitant laiką, kai dūrio vieta vėsinama ledu).

Kokį galimą šalutinį poveikį gali atnešti botulino injekcijos? Visų pirma būtina pabrėžti, jog pastarasis bus minimalus, jei save patikėsite asmeniui, turinčiam medicininį išsilavinimą bei patirties dirbant su šiuo preparatu. Nerekomenduojama pasitikėti įprastų grožio salonų darbuotojų kompetencija – šiuo atveju dūris privalo būti atliekamas milimetrų tikslumu. Visgi, nusiteikite:

  • Galimoms greitai išnykstančioms mėlynėms, patinimams, kraujosrūvoms;
  • Laikinam raumenų sunkumui;
  • Galvos skausmui;
  • Nenatūraliai veido išvaizdai dėl netikslaus dūrio, tarkime – vienas nusviręs lūpų kamputis.

Šio preparato poveikis pasireiškia maždaug po 5 dienų ir išsilaiko iki 6 mėnesių. Botulino injekcijos, esant reikalui, gali būti kartojamos, tačiau specialistai rekomenduoja tai atlikti ne dažniau nei kas 3 mėnesius.

Botulino injekcijos kaina, priklausomai nuo koreguojamos veido srities, vidutiniškai balansuoja ties 300 litų riba. Iš pirmo žvilgsnio nėra tiek ir daug mainais už grožį – daugeliui būtiną elementą kokybiškam gyvenimui, ar ne? Kita vertus, turėkite galvoje, jog suma gerokai išaugs, jei norėsite pagražinti, tarkime, ir lūpų kampučius, ir kaktą. Tai pat, kaip minėta, efektas nėra amžinas, tad pasvarstykite apie ilgalaikes savo finansines galimybes šios procedūros kartojimui.

Jei Jums nepatinka raukšlėtas atvaizdas veidrodyje, tačiau nesiryžtate itin kardinaliam žingsniui – susitikimui su plastikos chirurgu, siūlome apmąstyti botulino injekcijų galimybę. Juk neverta kankintis dėl tokių smulkmenų!

error: Turinys yra saugomas !!