Naujienos

Biorevitalizacija odos grožio bei sveikatos puoselėjimui

Biorevitalizacija

Priešais jus eina daili, liekna ilgaplaukė blondinė. Pastarajai atsisukus, liekate be žado…Kodėl? Vertinant pastarąją iš nugaros, atrodo, jog jai ne daugiau nei 20 metų, tačiau priekinis „fasadas“ parodo drastiškai kitus skaičius – amžius „sukasi“ netoli 40 ar net daugiau metų. Net ir kruopštus makiažas nėra pajėgus užmaskuoti laiko žymių. Veidas išduoda amžių, o kartais  prideda ir daugiau metų nei parašyta mūsų dokumente – įtakos tam turi genetika, netaisyklingas gyvenimo būdas, tarša ir panašiai. Taigi, tikriausiai net nereikia sakyti, jog norint atrodyti jaunai, reikia investuoti į odos priežiūrą. Tik nepulkite google‘inti, kur galima įsigyti kremo ar serumo, darančio stebuklus – pasidomėkite efektyvesnius ir greitai pasireiškiančius rezultatus galinčiomis atnešti procedūromis. Viena iš tokių – sparčiai populiarėjanti biorevitalizacija.

Nereikia poligloto ar lotynų kalbos specialisto, galinčio išanalizuoti biorevitalizacijos sąvokos reikšmę. „Kvepia“ natūralumu („bio“), atkūrimu ar atnaujinimu („re“) bei gyvenimu („vita“). „Privedant“ prie šios konkrečios procedūros, tai būtų odos sveikatos bei grožio išsaugojimas, suleidžiant į pastarąją gydomąsias injekcijas su tam tikromis veikliosiomis medžiagomis. Bene dažniausiai tai būna hialurono rūgštis, kuri mūsų organizme gaminama ir natūraliai, tačiau su amžiumi šis procesas lėtėja. Pagrindinė šios medžiagos funkcija – odos drėkinimas. Štai kodėl jaunų žmonių oda būna skaisti, lygi, stangri, o, metams bėgant, „vysta“, sausėja, atsiranda raukšlės, pigmentinės dėmės ir kiti defektai. Kitaip tariant, biorevitalizacija – tai intensyvus, nepaviršinis odos drėkinimas. Tai – procedūra, „nušluostanti nosį“ brangiausiems kremams ir drąsiai galinti stoti į kovą su plastinėmis operacijomis (ne per vėlai suskubus imtis veiksmų), kadangi pastaroji nekuria dirbtinį grožį, tačiau jį saugo bei puoselėja.

Kokias odos problemas veidrodyje reikia pamatyti, jog būtų galima svarstyti apie realų šios procedūros poreikį?

 • Akivaizdžiai išsausėjusi oda;
 • Randeliai, aknė, pigmentinės dėmės;
 • Odos raudonis;
 • Raukšlių formavimosi pradžia;
 • „Pilka“ oda;
 • Odos stangrumo trūkumas;
 • Išsiplėtusios poros;
 • Strijos ir panašiai.

Dažniausiai šie odos defektai „suveši“ metams einant (suklusti reikėtų nuo 30-ties metų, o galbūt dar net ir anksčiau), tačiau jiems palankios ir kitos, nuo amžiaus nepriklausomos sąlygos. Į rizikos grupę patenka:

 • Rūkantys asmenys: net ir nereikia iliustruoti, kokia suvargusi atrodo pastarųjų oda;
 • Moterys po gimdymo;
 • Tos, kurios itin mėgsta lepintis natūralia (rekomenduojamos procedūros prieš ir po kelionės į šiltuosius kraštus) bei dirbtine saule. Būtent pastaroji, tai yra soliariumai, sąlygoja priešlaikinį odos senėjimo procesą. Biorevitalizacijos procedūra gali užkirsti tam kelią.

Biorevitalizacijos procedūros tai pat rekomenduojamos ir odos atgaivinimui po šlifavimo, cheminio pilingo, plastinių operacijų ar besiruošiant botulino injekcijų seansui.

Kokių rezultatų galima tikėtis?

 • Oda akivaizdžiai atjaunėja: pasikeičia spalva, sustangrėja, pranyksta ar sumažėja raukšlelės bei kitos kankinančios problemos (randeliai, pigmentinės dėmės).
 • Skatinamas nematomų, tačiau gyvybiškai odos sveikatai ir grožiui būtinų procesų vyksmas: suaktyvėja kolageno, elastino bei to paties natūralaus hialurono gamyba mūsų organizme, skatinama kraujo apytaka, skatinamas ląstelių atsinaujinimo procesas ir pastarosios „maitinamos“ (neretai suleidžiama hialurono rūgštis yra praturtinta kitomis svarbiomis medžiagomis).

Kaip viskas vyksta?

Biorevitalizacija Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei įvairiuose kituose šalies miestuose yra populiari procedūra, įtraukiama į daugelio kosmetologijos kabinetų ar grožio centrų „meniu“. Pirmoji kliento užduotis – išsirinkti patikimą specialistą, turintį leidimą verstis šia veikla bei pakankamai patirties. Jei esate tikri, jog tai yra būtent tas žmogus, be baimės atsiduokite į jo rankas. Nesijaudinkite: tai nėra skausminga ar diskomfortą sukelianti procedūra. Adatos, naudojamos injekcijoms, visai plonos ir neskaudžios – jei klientas vis vien baiminasi, naudojamas specialus šaldantis kremas, kuriuo ištepama reikiama sritis – veidas, kaklas, dekoltė sritis ar rankos. Nedidelis kiekis veikliųjų medžiagų, patekusiųjų po oda, palaipsniui pasiskirsto ir yra įsisavinamos. Dūrių vietoje kelias dienas išsilaiko nedideli vos pastebimi spuogeliai – jokių randų ar mėlynių baimintis nereikėtų.

Šiai procedūrai reikėtų skirti apie nuo 30 minučių iki 2 valandų iš  savo laiko „rezervo“. Priklausomai nuo individualių faktorių, rekomenduojama maždaug 4 procedūros, kurias kartoti reikėtų kas savaitę. Pirmoji procedūra atneša matomus rezultatus, tačiau pastarieji galutinai „įsitvirtina“ keleto seansų. Ilgalaikiškumas šiuo atveju tęsiasi maždaug 6 – 8 mėnesius, neblogai, ar ne? Juolab, jog biorevitalizacija kaina nepranoksta kitų grožio procedūrų.

error: Turinys yra saugomas !!