Naujienos

CAMELIA VAISTINĖS Akcijų Leidinys

CAMELIA – Leidinys nr.4 (2020.04.01 – 2020.04.31)


Camelia leidinys padeda išlikti sveikiems nenuskriaudžiant…piniginės

Jei suskirstytume išlaidas į atskiras kategorijas, neabejotinai atrastume sričių, kuriose būti galima sutaupyti: garderobo kiekvieną mėnesį atnaujinti nebūtina, o ir maistas, paruoštas namuose, gali ne tik nenusileisti, bet ir gerokai pranokti „restoraninį“ meniu! Tačiau sveikata – tas klausimas, kuris negali turėti išimčių. Sunegalavus griebiamasi visko, jog gera savijauta būtų atstatyta. Džiugu, jog Camelia nuolaidos vaistams bei kitoms medicininėms prekėms pasiekti tai padeda kur kas mažiau „nuskriaudžiant“ piniginę. Ar jau domėjotės, kokiai patraukliais pasiūlymais vilioja šio mėnesio Camelia leidinys?

Sutaupyti nori visi

Camelia akcijų leidinys tikrai nėra tas reklaminis bukletas, kuris išmetamas vos tik patekęs į rankas. Natūralu, jog kiekvienas iš mūsų, pirkdami medicinines prekes, norime sutaupyti: džiugu, jog Camelia nuolaidos pasiekti šį tikslą padeda vis didesniam pirkėjų ratui. Neretas, pamatęs galutinę sumą, kurią be nuolaidos tektų pakloti už vaistus, gali dar labiau sunegaluoti…Išsigelbėjimu šiuo atveju gali tapti patrauklios Camelia vaistinės nuolaidos, leidžiančios įsigyti ne tik visas reikiamas prekes, bet neretai pasirūpinti ir savijautos profilaktikai skirtais produktais.

Ne paslaptis, jog didžiausią vaistinių lankytojų kontingentą sudaro vyresnio amžiaus žmonės, tad, nieko keisto, jog Camelia nuolaidos yra tarsi nutaikytos į minėtą tikslinę grupę. Širdies, sąnarių, nervų, akių, odos bei kitų organų ir jų sistemų negalavimai: sunku rasti vietą, kurios pensininkui neskaudėtų! Taip, kai kurie senjorai, atrodytų, gydytojų kabinetų bei vaistinių duris varsto tik tam, kad pasiskųstų blogu gyvenimu ar tiesiog pabendrautų, tačiau iš tiesų yra ir nemažai tokių, kuriuos kankina įvairūs negalavimai. Prisiminus, kokią absurdišką pensiją gauna Lietuvos senoliai, darosi akivaizdu, jog Camelia leidinys ir jame pateikiami aktualūs mėnesio pasiūlymai gali padėti ne tik sutaupyti, bet įsigyti reikiamus preparatus ir išvengti skaudžios dilemos: pavalgyti ar…pasigydyti. Negana to, Camelia akcijų leidinys siūlo visą eilę maisto papildų ir vitaminų, skirtų sveikatos stiprinimui. Patikėkite, laiku pasirūpinus tinkama profilaktika, galima išvengti išlaidų, susijusių su vienos ar kitos atsiradusio ligos gydymu.

Aišku, klaidinga teigti, jog Camelia akcijos skirtos išimtinai senjorams. Negalavimai kankina vis jaunesnius žmones, o faktas, jog šie savo sveikata pradeda rūpintis dar šiai „nesubyrėjus“ – iš tiesų džiuginantis. Camelia vaistinės akcijos leidinys sudominti turėtų  mamas su mažais vaikais, verslininkus, studentus, vyrus, besirūpinančius savo vyriška energija ir kitas visuomenės grupes: visi norime būti sveiki, tačiau ir vilioja mintis šiam tikslui išleisti kuo mažesnę sumą.

Ką reikėtų žinoti kalbant apie vaistų įsigijimą?

Kad ir kokios patrauklios bebūtų vaistinės Camelia nuolaidos, medicininių preparatų ir kitų gydomosios paskirties prekių pasirinkimas neturėtų būti grindžiamas nuostata „pigu – perku“. Tai – ne kokie saldainiai, kuriais galima mėgautis patiems ir draugiškai pasidalinti su kaimynais. Žemiau pateikti patarimai, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį prieš perkant vaistus ar kitas medicinine prekes.

  • Camelia leidinys gausus vaistų ir maisto papildų, tačiau pirkti tik tai, ką rekomenduoja medikai ar vaistininkai, įvertinę jūsų sveikatos būklę.
  • Camelia vaistinės nuolaidų leidinys gali būti jūsų namuose neribotą laiką (ar bent mėnesį – tiek įprastai galioja nurodytos akcijos), tačiau to pasakyti negalima apie vaistus ir maisto papildus: šie turi galiojimo laiką, į kurį būtina atkreipti dėmesį.
  • Vaistus ir kitus medicininius preparatus, kaip žinia, skiria medikai ar, gavę reikiamą informaciją apie sveikatos būklę, gali rekomenduoti farmacininkai. Kad ir kokie geri bebūtumėte, nevaišinkite šiais savo kaimynų! Jūsų geranoriškumo gestu gali tapti ir Camelia leidinys, suteikiantis informaciją, kas tuo metu yra siūloma už mažesnę kainą.

Būkite sveiki, o Camelia leidinys padės jums sutaupyti!

error: Turinys yra saugomas !!