Naujienos

CAMELIA VAISTINĖS AKCIJOS

CAMELIA vaistinės akcijų ir nuolaidų leidinys

(2020.04.01 – 2020.04.30)

camelia akcijos

Camelia akcijos: perkant vaistus padėti sutaupyti gali…laikrodis

Jei prekybos centrų lankymą (dėl taupymo, vartotojiškumo mažinimo ar kitų idėjų)  galima sumažinti iki minimumo, tai vaistinė – ta įstaiga, kurioje vizitų išvengti kur kas sudėtingiau. Aišku, šiandien galima patogiai apsipirkti ir internetinėje vaistinėje (kai kurios Camelia akcijos, siūlomos internetinėje erdvėje, yra dar patrauklesnės), kurioje virtualus apsilankymas bei apsipirkimas yra dar patogesnis ir greitesnis, tačiau ir tai būtų ne kas kita kaip naudojimasis farmacijos tinklo įstaigų paslaugomis. Ne paslaptis, jog vaistų ir kitų medicininių preparatų kainos gali lengvai šokiruoti, o kai kurioms visuomenės grupėms, deja, šios gali būti tiesiog „neįkandamos“. Kokiais būdais Camelia vaistinė stengiasi padėti ne tik pagerinti sveikatą, bet ir sutaupyti?

Norintys sutaupyti turi nepamiršti pažiūrėti į laikrodį

Prekybininkai naudoja įvairius marketingo būdus, siekdami pritraukti pirkėją ir paversti šį lojaliu klientu. Džiugu, jog patrauklios vaistinės Camelia akcijos yra skirtos ne tik įstaigos pelno didinimui, bet ir leidžia pirkėjams įsigyti reikiamą medicininį preparatą ar kitą daiktą keliasdešimt procentų pigiau. Galimybė už tos pačios kokybės bei analogišką efektą suteikiantį produktą sumokėti kur kas mažiau vilioja ne tik nepasiturinčius, bet ir vidutines pajamas gaunančiuosius. Pyktį, kilusį vos tik pagalvojus, kokią sumą kas mėnesį kiekvienas dirbantysis sumoka už sveikatos draudimą bent dalinai kompensuoti gali Camelia akcijos vaistams bei kitoms medicinos prekėms. Kur išleisti sutaupytus pinigus tikrai sugalvosite, ar ne?

Šio mėnesio reklaminis Camelia kainų leidinys ar raktinė užklausa „camelia vaistine akcijos“ nuvylė? Neradote patrauklaus kainos pasiūlymo preparatams ar kitoms medicinos prekėms, reikalingoms pagerinti savijautą ar prisidėti prie sveikatos profilaktikos (tokia praktika – itin sveikintina)? Tai anaiptol nereiškia, jog teks laukti kito mėnesio ir tikėtis, jog naujos Camelia akcijos pataikys „į dešimtuką“ ar, ko tikriausiai nenorėtų nei vienas, mokėti pilną kainą už reikiamą produktą. Pažvelkite į laikrodį: Camelia akcijos nuo 13 iki 15 val leidžia įsigyti bet kokią medicininę prekę pigiau kasdien. Savo sveikatos ir, aišku, piniginės labui neabejotinai atrasite laiko minėtomis valandomis apsilankyti vaistinėje. Aišku, Camelia vaistinė akcijos metu gali būti perpildyta: sutaupyti nori visi, tad gali tekti pasitelkti kantrybę.

Galime tik spėlioti, dėl kokių priežasčių siūlomos Camelia akcijos nuo 13 iki 15 val.

Galbūt tuo metu būdavo mažiausias klientų srautas, tad tokios valandos pasirinktos norint suvienodinti vaistinių užimtumo apkrovą viso darbo metu?

Gal Camelia vaistinė, nepamiršdama savo, kaip verslininko pozicijos, tikslingai pasirinko tokias valandas, iš pirmo žvilgsnio nepalankias dirbantiems asmenims? Jei tokio masto akcijos būtų siūlomos anksti iš ryto, prieš daugumai žmonių pradedant darbus ar vėliau vakare, šiuos pabaigus, tikėtina, jog pirkėjų srautas būtų toks didelis, jog Camelia vaistinė akcijos „dėka“ patirtų nuostolį. Dėl to,  patikėkite, naudos nebūtų nei pačiam vaistinių tinklui, nei mums, eiliniams vartotojams.

O gal, priešingai, tokios akcijų valandos pasirinktos atsižvelgiant į pirkėjų nuomonę, kuriuo paros metu šiems patogiau apsipirkti ir tuo pat metu apsilankyti vaistinėje? Juk, šiaip ar taip, didžiąją vaistinių lankytojų dalį sudaro senjorai, kurie įprastai miestą ir šturmuoja dienos valandų metu.

Kokios bebūtų tikrosios aptariamos akcijos priežastys, svarbiausia, jog turime progą sutaupyti, ar ne?

Nepamirškime vaistų vartoti atsakingai

Camelia vaistinė bei kitų vaistinių tinklai savo klientams siūlo platų pasirinkimą vaistinių preparatų, vitaminų, maisto papildų, arbatų bei daugybę kitų prekių, skirtų sveikatos gerinimui bei geros savijautos užtikrinimui. Vienos prekės parduodamos tik pateikus gydytojo išrašytą receptą, kitus preparatus, remdamasis savo išsilavinimu bei pirkėjo būklės įvertinimu, gali pasiūlyti ir vaistininkas. Gausu ir tokių prekių, į kurias pirkėjas gali tiesiog durti pirštu ir šias įsigyti savo nuožiūra.

Kalbant apie vaistinėse siūlomą prekių asortimentą, būtina pabrėžti, jog negalima prarasti sveiko proto ir saiko. Kaip liaudyje populiaru sakyti, ne karo metas – bus tų prekių už patrauklią kainą. Įsigijus daugiau nei jums reikia (o gal ir visai nereikia?), rizikuojama veltui išvaistyti pinigus ar, kur kas blogiau, pakenkti sveikatai bandant sunaudoti medicininius preparatus, kurių galiojimas pasibaigęs ar šie tiesiog nebėra reikalingi. Pirkdami vaistus nepraleiskite progos sutaupyti, tačiau taip pat nepamirškite, jog tai – tikrai ne ta prekė, kurią reikėtų sandėliuoti.