Naujienos

Blakstienų priauginimo priemonės

Blakstienų priauginimo priemonės – paminėkime pagrindinius „įrankius“

Blakstienų priauginimas – dar  vienas mados klyksmas, priverčiantis moteris elgtis impulsyviai. Tiesą sakant, kiekvienais metais atsiranda vis kita naujovė, tačiau dėl to mes – vyrai – negalime pykti – sutikime, jog tokios priemonės, kaip priauginamos blakstienos, paryškina moters grožį, o tai, juk mums yra svarbu. Kad ir kaip ten bebūtų, visgi, norėčiau paminėti, jog straipsnis bus skirtas moteriškosios lyties atstovėms – paminėsiu pagindines blakstienų priauginimo priemones.

Visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, jog ši paslauga, iš tiesų, nėra pigi, kaip daugeliui galėtų atrodyti. Tarkime, jeigu norėtumėte turėti pilną įrankių „arsenalą“ šiuo klausimu, tektų pakloti daugiau nei kelis šimtus litų. Tačiau, žvelgiant iš kitos pusės, nauda, kurią suteikia priauginamos blakstienos yra taip pat akivaizdi – šioje situacijoje, manyčiau, jog jums, mielosios moterys, reikėtų pasverti visus „už“ bei „prieš“ faktorius ir tik tuomet nuspręsti, ar paslauga atitinka reikalaujamus pinigėlius.

Tikiu, jog daugiau nuo temos nukrypti nebereikėtų – pradėkime vardinti pagrindines blakstienų priauginimo priemones. Matyt, jog pati būtiniausia – klijai, skirti būtent blakstienų „prisegimui“. Tikriausiai, jog nesumeluosiu, jeigu teigsiu, kad ši priemonė yra pati brangiausia. Remiantis populiariausių kosmetologijos parduotuvių duomenimis, šios blakstienų priauginimo priemonės kainuoja nuo aštuoniasdešimt litų iki šimto, dviejų šimtų. Kad ir kaip ten bebūtų, žinoma, klijų užteks pakankamai ilgam laikui, todėl išsigąsti nederėtų. Taip pat būtina paminėti, jog perkant šią priemonę, būtina įsigyti ir klijų tirpiklį. Tai, suprantama, kurkas pigesnė priemonė – ši kainuoja apie penkiasdešimt litų. Be jokių abejonių, nereikėtų pamiršti ir blakstienų formavimo šepetėlių – tai, taip pat, yra labai svarbi priemonė, kalbant apie blakstienų priauginimo priemones. Tiesą sakant, pačių šepetėlių pasiūla yra neįtikėtinai didelė, todėl perkant galėsite nesunkiai „laviruoti“ po rinką, ieškodamos pačius pigiausius variantus. Kad ir kaip ten bebūtų, nepamirškite, jog kartais geriau sumokėti šiek tiek daugiau ir mėgautis kokybe, nei dėl to vėliau gailėtis. Nepamirškime paminėti ir pačių blakstienų – kaip žinome, jų, šiais laikais, yra pačių įvairiausių, kalbant ne tik apie ilgius ar formas, tačiau ir apie spalvas. Dešimties priauginamų blakstienų paketas kainuoja apie šimtą litų – vėlgi, pakankamai brangus produktas.

Atrodo, jog paminėjome pačias pagrindines blakstienų priauginimo reikmenys, be kurių nebūtų įmanoma išsiversti. Akivaizdu, jog šis malonumas tikrai nėra pats pigiausias. Kad ir kaip ten bebūtų, visuomet buvo sakoma, jog grožis reikalauja aukų – kaip minėjau šiek tiek anksčiau, jeigu svarstote apie šią paslaugą, pasverkite visus „už“ bei „prieš“ – tokiu būdu išvysite tikrąją naudą ir galėsite tinkamai nuspręsti.

error: Turinys yra saugomas !!